10 rzeczy do zrobienia z dziećmi na Bali

To była nasza8

wizyta na Bali. Australijczycy uwielbiają wakacje na "wyspie bogów". I choć wcześniej byliśmy jednym z nich, postanowiliśmy spędzić więcej niż weekend czy tydzień wakacji na Bali i spędziliśmy dwa miesiące zanurzając się w jej wspaniałej kulturze. Poniżej znajduje się lista rzeczy, które znaleźliśmy do zrobienia z naszymi dziećmi. Mamy nadzieję, że pomoże Wam to w Waszych wakacjach.

1. Waterbom Park

Niebo dla zjeżdżalni wodnych, zabawa dla młodszych i starszych. Za każdym razem, gdy jedziemy na Bali, idziemy do Waterbom. Cieszyliśmy się nim jako single, małżeństwa i teraz z dziećmi. Spędzisz tu dzień na przemian na ekscytujących zjeżdżalniach i leniwej rzece, podczas gdy dzieci będą cieszyć się pluskaniem na zaprojektowanym dla maluchów placu zabaw Funtastic.

Koszt - Dorośli: US$33 Dziecko: 21 USD (od 2 do 11). Aktualizacja 2015.

W budce z wycieczkami można dostać bilety za około: Adult - 27 USD, Child - 19 USD, Under 2's are free.

Lokalizacja

- centrum Kuty, w pobliżu Discovery Mall & Bali Dynasty Hotel.

Wskazówka: zarezerwuj online zniżkowe bilety na Waterbom

.

2. Ubud Cycling Tour

Zobacz widoki na trasie zjazdowej, łatwa praca, piękne widoki. Poznaj historię i kulturę Bali i bądź traktowany jako prawdziwa uczta dla środowiska. Dzieci jeździły z tyłu rowerów i oboje zasnęli na pewnym etapie podróży, powodując sporo śmiechu wśród miejscowych. Każdy poziom sprawności fizycznej powinien sobie poradzić z tą wycieczką.

Koszt

- 150,000 rupii (około AUD$14 za sztukę).

Lokalizacja

- Ubud.

3. Peekaboo

Ogromny kryty plac zabaw ze wszystkim, książkami, instrumentami, huśtawkami, zjeżdżalniami, domkami, zabawkami, dołami z piłkami, kubełkami, wszystkim! Prowadzą nawet zajęcia i mają kawiarnię z darmowym Wi-Fi dla dorosłych. Nie zapomnijcie o skarpetkach! Musisz nosić skarpetki, ale sprzedają je za $1, jeśli zapomnisz.

Koszt - Jest to około AUD$9.50 wejście na 3 godzinną wizytę na dziecko, dorośli za darmo z dzieckiem. Aktualizacja 2015.

Lokalizacja

- Sanur pomiędzy KFC i McDonalds na głównej obwodnicy Ngurah Rai.

4. Bali Dynasty Resort (Bali Dynasty Resort)

Podczas poprzednich wizyt na Bali zatrzymaliśmy się w Bali Dynasty Resort. Jest to świetny hotel z pokojami rodzinnymi, klubem dla dzieci, 3 basenami, wieloma restauracjami, marketami i świetną lokalizacją w South Kuta, kilka minut od Waterbom. Ostatnio zrobili kilka prac przy basenie dla dzieci i otworzyli go ponownie z dużym, dziecięcym wodnym placem zabaw. Idź sprawdzić to i pobyt potem w czwartek wieczorem na Satay Night w restauracji H20. Wszystko można jeść satay, jeden z naszych ulubionych. A po nim wspaniały pokaz kultury indonezyjskiej.

Koszt

- Niestety teraz (2014) trzeba pozostać w hotelu, aby korzystać z ich udogodnień, ale mają bezpłatny pokaz, jeśli pójdziesz na Satay dnner w czwartek - Kolacja jest 18 dolarów za osobę dorosłą, dzieci za darmo.

Lokalizacja

- South Kuta, w pobliżu Discovery Mall.

5. Bali Bird Park & Reptile Park

Jeśli lubisz ptaki to miejsce jest dla Ciebie. Setki ptaków w łatwym do spacerowania parku. Naszą ulubioną częścią był wielki restauracyjny plac zabaw. Również wliczony w bilet jest Reptile Park z osobistym przewodnikiem. Mnóstwo rąk do pracy i krokodyli.

Koszt - US$29.50 dla dorosłych, dzieci 2 - 12 $14.50, dzieci poniżej 2 za darmo. Updated 2015.

Lokalizacja

- Batubulan, na drodze do Ubud.

Wskazówka: zarezerwuj online zniżkowe bilety do Bali Bird Park

6. Bali Safari and Marine Park (Bali Safari and Marine Park)

Znajdują się tu 4 parki - park morski, park safari, park wodny i park rozrywki. Moje dzieci miały więcej zabawy w tych dwóch ostatnich niż jakakolwiek rozrywka zapewniona przez zwierzęta. Ale jeśli nie odwiedzacie zoo bardzo często, to jest to jeden, który zrobi na Was wrażenie.

Koszt - Normalna cena dla dorosłych wynosi US$49 za osobę, poniżej 3 za darmo, powyżej 3 US$39. Ceny są tańsze online lub dzwoniąc i rezerwując bilet. My zrobiliśmy to przy bramie! Aktualizacja 2015.

Lokalizacja

- Jl. Bypass Prof. Dr. Ida Bagus Mantra, Gianyar (dostępny shuttle).

Wskazówka: zarezerwuj online zniżkowe bilety na Bali Safari i Marine Park

7. Spacer po Paddy Ryżowym

Zabłocone palce, piękna sceneria, ćwiczenia i czyste powietrze. Miejscowi puszczają tu latawce, więc ciesz się prostą grą w "dostrzeż latawce". Możesz wynająć przewodnika, ale my zrobiliśmy to na własną rękę. Zachowaj szacunek.

Koszt - za darmo!

Lokalizacja - Północ, głównie w okolicach Ubud.


8. Bali Zoo

Jest to o dziwo świetne zoo na Bali. Przy wejściu można nawet karmić tygrysy za pomocą mięsa na linie. W rzeczywistości wiele zwierząt można karmić, co bardzo spodobało się naszym dzieciom. Mam na myśli karmienie małp bananami? Zabawa!

Koszt - dorośli US$28, dzieci US$18, poniżej 2 lat za darmo. Uzyskać 15% zniżki przy rezerwacji online. Aktualizacja 2015.

Lokalizacja

- Singapadu Village, Sukawati District, Gianyar.

Wskazówka: zarezerwuj online zniżkowe bilety do Bali Zoo.

9. Sporty wodne

Jeśli lubisz szybką jazdę i przebywanie na wodzie to jest to świetna zabawa dla całej rodziny. Nusa Dua jest najlepszym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Możesz uprawiać kajakarstwo oceaniczne, Seawalking, jet-skiing, łodzie typu banan, parasailing, łodzie ze szklanym dnem na Wyspę Żółwi i wiele innych. Jest to również świetne miejsce na plażowanie.

Koszt - Dwa skutery wodne na 15 minut to AUD$20 za każdy, nam udało się go przehandlować na AUD$30 za oba. Banana boat ride jest US$15 każdy i dostaliśmy go w dół do US$40 dla 4 z nas. Bali Seawalker jest tylko dla 8+ i możesz sprawdzić swój hotel dla cen. Aktualizacja 2015.

Lokalizacja

- Południe, Nusa Dua.

Wskazówka: zarezerwuj online zniżki na sporty wodne

10. Lollipops Playland and Cafe

Wewnętrzny/zewnętrzny plac zabaw i zabawa w wodzie. Ten plac zabaw ma wiele do zaoferowania. Wodny plac zabaw na zewnątrz, fort wspinaczkowy znajduje się również na zewnątrz dla większych dzieci, a wewnątrz są zjeżdżalnie i trampoliny bungy, ramki wspinaczkowe i wiele innych.

Koszt

- Wejście kosztuje około AUD$10 za sztukę.

Lokalizacja

- Sunset Road, Seminyak.

Na Bali jest o wiele więcej do zrobienia niż tylko rzeczy dla dzieci. Dorośli znajdą tu świetną listę, która zapewni im rozrywkę, jeśli tylko wynajmiesz nianię na cały dzień. W przeciwnym razie ciesz się swoimi wakacjami z dziećmi i daj nam znać o swoich ulubionych rzeczach do zrobienia na Bali.

Podczas pobytu na Bali zatrzymaliśmy się w kilku hotelach. Możesz sprawdzić ich aktualne ceny klikając na nie:

Bali Dynasty (Kuta)

Grand Mirage Resort (Nusa Dua)

Tjampuhan Hotel and Spa (Ubud)

Wskazówka dla podróżnych:

Znajdź najlepsze opcje transportu z lotniska na Bali do Seminyak, Sanur, Nusa Dua i Kuta. Podziel się z przyjaciółmi Tweetnij to Przypnij to

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, być może spodoba Ci się również...

  • 10 rzeczy do zrobienia z dziećmi w KL
  • 5 rzeczy do zrobienia z dziećmi w Manili
  • 5 rzeczy do zrobienia z dziećmi w Singapurze
  • 5 rzeczy do zrobienia z dziećmi w Hong Kongu
  • 8 rzeczy do zrobienia z dziećmi w Bangkoku
  • 10 rzeczy do zrobienia z dziećmi w Penang